روزهای ارسال:

هر یکشنبه و چهارشنبه☺️

ساعت ۸ صبح روز قبل از هر ارسال، ثبت سفارشش تکمیل میشه (مثلا اگر شما ساعت ۹ صبح شنبه ثبت سفارش کنید به ارسال یکشنبش نمیرسید و روز ۴شنبه سفارشتون ارسال میشه)

(برای ورود به کانال تلگرامی کد های رهگیری اینجا کلیک کنید)

(آی دی کانال : Fatimaastyle)

 

سفارشا کی به دستمون میرسن؟

بسته های پستی  با پست پیشتاز ارسال شده و در حالت عادی تا ۴۸ ساعت و در اوقات شلوغی اداره پست تا ۵  روز کاری بعد از ارسال به دست گیرنده خواهند رسید (روزهای کاری اداره پست: شنبه تا چهارشنبه)

سفارشات پستی تهران معمولا فردایِ روز ارسال به دست شما میرسند.

استان های مجاور تهران ۲ روز بعد و استان های دورتر کمی بیشتر زمان خواهندبرد.

موارد بالا در صورتی که آدرس کامل و صحیح بوده ،تلفن پستچی پاسخ داده شود و مشکلی برای پست شهر یا منطقه پستی گیرنده پیش نیامده باشد بدون خلل انجام می شونده.

هزینه ارسال پستی هنگام خرید از شما دریافت می شود و هنگام تحویل نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای نیست.

 

چجوری سفارشمو رهگیری کنم؟

پیگیری بسته های پستی فقط و فقط از طریق سایت پست (برای هدایت شدن به سایت پست کلیک کنید)  و با کد مرسوله شما ( که از کانال تلگرام باید بردارید) انجام میشود.

لینک کانال تلگرام

 

اگر بستمون برگشت بخوره؟

(توجه کنید اگر بستتون به دلیل عدم حضور برگشت بخوره تا ۲ ماه سرگردان خواهد بود و با تاخیر زیاد تحویل انبار میشه برای هماهنگی مجدد و ارسال، پس  لطفا و حتما کد رهگیری تون رو روزانه در سایت پست چک کنید و روز تحویل حضور داشته باشید❤️)

اگر به هر دلیلی بستتون برگشت خورده، به انبار که برسه برای اصلاح ادرس باهاتون هماهنگ میکنیم و مجدد ارسال میشه، اما این بار با تیپاکس و به شکل پسکرایه

 

ارسال با پیک برای تهران به چه شکله؟

بسته های پیک روزهای یکشنبه و چهارشنبه بین ساعات ۱۰ تا ۱۴ با هماهنگی قبل از ارسال  به دست شما خواهند رسید(اگر ساعاتی خارج از این بازه زمانی تمایل به دریافت سفارش خودتون دارید در قسمت یادداشت خرید حتما ذکر کنید) .

ضمنا روز های شنبه و ۳شنبه ساعت ۸ صبح ارسال روز بعدشون تکمیل میشه و بعد از این ساعت اگر ثبت سفارش داشته باشید به ارسال چندروز بعد موکول میشه.

اگر سفارش فوری دارید قبل از ثبت خرید حتما از طریق واتسپ یا پیامک هماهنگی انجام بدید که بهتون بگیم امکان ارسال با پیک تو بازه دلخواهتون وجود داره یا نه.

حین خرید از سایت هزینه پیک از شما دریافت نمی شود. هزینه پیک درب منزل توسط خودِ پیک از شما دریافت خواهد شد که از ۶۰ تا ۲۰۰ هزارتومان در شهر تهران متغیر است، طبقِ نرخ نامه پیک شهری استان تهران. و فروشگاه فاطیما ذی نفعِ هزینه دریافت شده توسطِ پیک نیست.

فقط نواحی داخل محدوده شهر تهران امکان ارسال با پیک رو دارند.

پس لطفا در صورت نیاز برای چونه زدن در مورد هزینه پیک، با خودشون چونه بزنید😅❤️(مبدا محدوده وحدت اسلامی)