روزهای ارسال:

هر دوشنبه و ۵شنبه ☺️

ساعت ۸ صبح روز قبل از هر ارسال، ثبت سفارشش تکمیل میشه (مثلا اگر شما ساعت ۹ صبح یکشنبه ثبت سفارش کنید به ارسال دوشنبه نمیرسید و روز ۵شنبه سفارشتون ارسال میشه)

(برای ورود به کانال تلگرامی کد های رهگیری اینجا کلیک کنید)

(آی دی کانال : Fatimaastyle)

 

سفارشا کی به دستمون میرسن؟

بسته های پستی  با پست پیشتاز ارسال شده و در حالت عادی تا ۴۸ ساعت و در اوقات شلوغی اداره پست تا ۵  روز کاری بعد از ارسال به دست گیرنده خواهند رسید (روزهای کاری اداره پست: شنبه تا چهارشنبه)

سفارشات پستی تهران معمولا فردایِ روز ارسال به دست شما میرسند.

استان های مجاور تهران ۲ روز بعد و استان های دورتر کمی بیشتر زمان خواهندبرد.

موارد بالا در صورتی که آدرس کامل و صحیح بوده ،تلفن پستچی پاسخ داده شود و مشکلی برای پست شهر یا منطقه پستی گیرنده پیش نیامده باشد بدون خلل انجام می شونده.

هزینه ارسال پستی هنگام خرید از شما دریافت می شود و هنگام تحویل نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای نیست.

 

چجوری سفارشمو رهگیری کنم؟

پیگیری بسته های پستی فقط و فقط از طریق سایت پست (برای هدایت شدن به سایت پست کلیک کنید)  و با کد مرسوله شما ( که از کانال تلگرام باید بردارید) انجام میشود.

 

اگر بستمون برگشت بخوره؟

(توجه کنید اگر بستتون به دلیل عدم حضور برگشت بخوره ممکنه حتی تا چند ماه سرگردان باشه و با تاخیر زیاد تحویل انبار بشه برای هماهنگی مجدد و ارسال، پس  لطفا و حتما کد رهگیری تون رو روزانه در سایت پست چک کنید و روز تحویل حضور داشته باشید❤️)

 

ارسال با پیک برای تهران به چه شکله؟

بسته های پیک روزهای دوشنبه و پنج شنبه بین ساعات ۱۰ تا ۱۴ با هماهنگی قبل از ارسال  به دست شما خواهند رسید(اگر ساعاتی خارج از این بازه تمایل به دریافت سفارش خودتون دارید در قسمت یادداشت خرید حتما ذکر کنید) .

ضمنا روز های یکشنبه  و چهارشنبه ساعت ۸ صبح ارسال روز بعدشون تکمیل میشه و بعد از این ساعت اگر ثبت سفارش داشته باشید به ارسال بعدی موکول میشه.

اگر سفارش فوری دارید قبل از ثبت خرید حتما از طریق واتسپ یا پیامک هماهنگی انجام بدید که بهتون بگیم امکان ارسال با پیک تو بازه دلخواهتون وجود داره یا نه.

حین خرید از سایت هزینه پیک از شما دریافت نمی شود. هزینه پیک درب منزل توسط خودِ پیک از شما دریافت خواهد شد که از ۶۰ تا ۲۰۰ هزارتومان در شهر تهران متغیر است، طبقِ نرخ نامه پیک شهری استان تهران. و فروشگاه فاطیما ذی نفعِ هزینه دریافت شده توسطِ پیک نیست.

رسید پرداخت توسط پیک ارائه میشه

(مبدا ارسال منطقه ۱۱ تهران محدوده وحدت اسلامی)