رویه ارسال

رویه ارسال

 

 

روزهای ارسال، یکشنبه و چهار شنبه هر هفته به وسیله پست و پیک

لحظه ای که در حال ثبت سفارش هستید اطلاعیه ی بنفش رنگ پایین سایت روز دقیق ارسال خریدتون رو نمایش میده☺️

بسته های پستی  با پست پیشتاز ار سال شده و در حالت عادی تا ۴۸ ساعت و در اوقات شلوغی اداره پست تا ۵  روز کاری بعد از ارسال به دست گیرنده خواهند رسید (روزهای کاری اداره پست: شنبه تا چهارشنبه)

در صورتی که آدرس کامل و صحیح بوده ،تلفن پستچی پاسخ داده شود و مشکلی برای پست شهر یا منطقه پستی گیرنده پیش نیامده باشد. هزینه ارسال پستی هنگام خرید از شما دریافت می شود و هنگام تحویل نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای نیست.

پیگیری بسته های پستی فقط و فقط از طریق سایت پست (برای هدایت شدن به سایت پست کلیک کنید)  و با کد مرسوله شما که در همان روز ارسال، برای جلوگیری از انتشار اطلاعات شخصی شما در اینستاگرام (fatimaastyle) استوری و هایلایت می شود، توسط خود شما انجام می شود.

بسته های پیک در روز مقرر انتخاب شده توسط شما ( یکشنبه یا چهارشنبه ) بین ساعات ۱۰ تا ۱۴ با هماهنگی قبل از ارسال  به دست شما خواهند رسید(اگر ساعاتی خارج از این بازه مایل به دریافت خرید خود دارید در قسمت یادداشت خرید حتما ذکر کنید) . حین خرید هزینه پیک از شما دریافت نمی شود. هزینه پیک درب منزل از شما دریافت خواهد شد که از ۱۰ تا ۱۸۰ هزارتومان در استان تهران متغیر است. (مبدا محدوده وحدت اسلامی)

مرسولات پیک توسط شعبه های پیک شهری ارسال میشوند 🙂

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *