رویه ارسال

رویه ارسال

 

 

روزهای ارسال:

لحظه ای که در حال ثبت سفارش هستید اطلاعیه ی بنفش رنگ پایین سایت روز دقیق ارسال خریدتون رو نمایش میده، اگر ارسالتون به شکل پستی انتخاب شده همون روزِ ارسال کد رهگیری پستی براتون پیامک میشه☺️

(اگر پیامک کد رهگیری به دستتون نرسیده، برای ورود به کانال تلگرامی کد های رهگیری اینجا کلیک کنید)

بسته های پستی  با پست پیشتاز ار سال شده و در حالت عادی تا ۴۸ ساعت و در اوقات شلوغی اداره پست تا ۵  روز کاری بعد از ارسال به دست گیرنده خواهند رسید (روزهای کاری اداره پست: شنبه تا چهارشنبه)

سفارشات پستی تهران معمولا فردایِ روز ارسال به دست شما میرسند.

استان های مجاور تهران ۲ روز بعد و استان های دورتر کمی بیشتر زمان خواهندبرد.

موارد بالا در صورتی که آدرس کامل و صحیح بوده ،تلفن پستچی پاسخ داده شود و مشکلی برای پست شهر یا منطقه پستی گیرنده پیش نیامده باشد بدون خلل انجام می شونده.

هزینه ارسال پستی هنگام خرید از شما دریافت می شود و هنگام تحویل نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای نیست.

پیگیری بسته های پستی فقط و فقط از طریق سایت پست (برای هدایت شدن به سایت پست کلیک کنید)  و با کد مرسوله شما که در همان روز ارسال، پیامک شده، توسط خود شما انجام می شود.

بسته های پیک در روز ارسال سفارش شما (توجه به اطلاعیه بنفش) بین ساعات ۱۰ تا ۱۴ با هماهنگی قبل از ارسال  به دست شما خواهند رسید(اگر ساعاتی خارج از این بازه مایل به دریافت خرید خود دارید در قسمت یادداشت خرید حتما ذکر کنید) . حین خرید هزینه پیک از شما دریافت نمی شود. هزینه پیک درب منزل توسط خودِ پیک از شما دریافت خواهد شد که از ۱۰ تا ۲۰۰ هزارتومان در استان تهران متغیر است، طبقِ نرخ نامه پیک شهری استان تهران. و فروشگاه فاطیما ذی نفعِ هزینه دریافت شده توسطِ پیک نیست. (مبدا محدوده وحدت اسلامی)

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *